KVK Politikası

FM Grup Kişisel Veri Politikası

Bu bildirim; FM Grup ile www.fmgrup.com.tr web sitesini ziyaret eden Misafir, Kayıtlı Üye ve kullanıcılar (Bundan böyle kısaca “KULLANICI” olarak anılacaktır) arasında www.fmgrup.com.tr web sitesini kullanarak KULLANICI’nın vermiş olduğu kişisel bilgilerde, 6698 no’lu “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” gereğince site ziyaretçilerinin verileri hakkında neler yapıldığı ile ilgili bir bilgilendirme niteliği taşımakta olup bu amaç çerçevesinde oluşturulmuştur.

 

Bildirimin Kapsamı

 • Bu bildirim www.fmgrup.com.tr URL’si ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede veya sayfada www.fmgrup.com.tr logosunun görülmesi bu sözleşmenin geçerli olduğu anlamına gelmez. KULLANICI URL’yi kontrol etmek ve gerçekten www.fmgrup.com.tr’ye ait bir sayfa olduğundan emin olmak zorundadır.
 • KULLANICI’ya ait bilgiler (e-posta, fatura, teslimat adresleri vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Saklanan Kişisel Verilerin Kapsamı

 • www.fmgrup.com.tr web sitesini ziyaret eden KULLANICI, herhangi bir kişisel bilgisini vermek zorunda değildir. KULLANICI www.fmgrup.com.tr hizmetlerinden yararlanmak için bazı kişisel bilgilerini vermekle yükümlüdür.
 • KULLANICI’nınwww.fmgrup.com.tr  web sitesini herhangi bir zamanda ziyaret ettiğinde www.fmgrup.com.tr web sunucusu, KULLANICI web tarayıcısının bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder.
 • KULLANICI’nın isteğine bağlı olarak,
  www.fmgrup.com.tr web sitesi çerez (cookie) bilgisi,  www.fmgrup.com.tr web sitesi sayfaları içerisinde yapılan ürün veya hizmet aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileri ki dönemlerde sitede yer alabilecek reklam bantları ile ilgi duyulan ürünler doğrultusunda kişiselleştirilme için kullanılabilir.
 • www.fmgrup.com.tr web sitesi, KULLANICI’nın kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; bazı hizmetlerde KULLANICI isteklerini yerine getirebilmek, özel içerik ve reklam bandı sağlamak ve ürün ve hizmetlerden haberdar etmek.

Kişisel Verilerin Güvenliği

 • www.fmgrup.com.tr, KULLANICI’nın vermiş olduğu tüm kişisel bilgileri gizli tutar. Ancak, KULLANICI’nın doldurmuş olduğu formlar aracılığıyla istenen ürün ve hizmeti sunmak adına çalışanlarına KULLANICI adını, adresini, e-posta adresini ve telefon numarasını bildirmek zorundadır.

Kullanıcı İstek ve Geri Bildirimleri

 • www.fmgrup.com.tr, KULLANICI’nın www.fmgrup.com.tr web sitesi ve ürün ve hizmetleri ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri site performansını ölçmek amacıyla saklamaktadır. Bu gibi bilgiler, kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılmaz.
 • KULLANICI dilerse İletişim sayfasındaki iletişim formundan FM Grup’a ulaşarak bilgilerinin silinmesini talep edebilir.

İçerik Kullanımı

 • www.fmgrup.com.tr web sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerikler ya da web sitesi tasarımı, başka sitelerde yayınlanamaz,www.fmgrup.com.tr adresinin sahibi olan FM Grup’un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Kullanıcı, FM Grup  İnternet Sitesi Kişisel Veri Politikası’nda yazılı tüm şartları okuduğunu ve kabul ettiğini, bu Kişisel Veri Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin Gizlilik Politikası sayfasında belirtildiği üzere kullanımını kabul ettiğini ve buna muvafakat ettiğini beyan eder.